Tento web využívá pro zlepšení funkcí cookies. Setrváním zde s jejich využitím souhlasíte.

Dana Trávníková

SRT, Regresní terapie

Vegetariánský receptník

Vegetariánství je způsob stravování, kdy je z jídelníčku vyloučeno maso. Vzniklo před stovkami let jako součást Buddhova učení, který učil své žáky úctě k živým bytostem. V dnešní době může mít vegetariánství různé důvody. Například zdravotní, kdy chceme nahradit maso ovocem a zeleninou, dodat svému tělu více vlákniny a vitamínů.

Nebo také ekologické, kulturní a ekonomické. Převážně jsou to však důvody etické, vnímáme zvířata jako živé tvory, kteří cítí bolest a utrpení.

Při čištění energií našich zvířecích kamarádů u nich nacházíme bloky podobné těm našim. I oni si přinesli do tohoto života spoustu problémů, se kterými se potýkají. U našich kočiček jsme řešily emoce z inkarnací, kdy jim někdo ublížil, kdy přišly o svoje koťátka, různé strachy, že budou vyhnány nebo že se ztratí. Kuriózní situace u nás nastala, když naše kočička s blížícím se létem přestala pít. Čím větší teplo, tím víc odmítala vodu. Našly jsme u ní pocity z minulého kočičího života, kdy byla na poušti a nikde kolem nebyla voda. Všechna voda, kterou našla, byla zkažená a spoustu dalších podobných inkarnací.

Ano, zvířata jsou skutečně živé bytosti jako my a vnímající stejně jako my. Z těchto i jiných důvodů vznikl náš Vegetariánský receptník . Najdete v něm nejen recepty s krásnými ilustracemi, ale i volné stránky na svoje vlastní poznámky. Objednat si jej můžete přímo na stránkách nakladatelství Élysion nebo zakoupit v některém z knihkupectví.