Tento web využívá pro zlepšení funkcí cookies. Setrváním zde s jejich využitím souhlasíte.

Dana Trávníková

SRT, Regresní terapie

Co je SRT (Spiritual Response Therapy)?

Co jsou to přivtělené duše, kde se tu berou a proč jsou s námi?

Mohu uvíznout v minulém životě?

 
 
 

Co je SRT (Spiritual Response Therapy)?

SRT, neboli  Spiritual Response Therapy, je psychologicko terapeutická metoda, kterou vypracoval Robert Detzler . Původně tuto terapii objevil Dr. Clark Cameron se svojí ženou Sharon a v roce 1985 s ní seznámili pastora Roberta Detzlera. Při práci používali kyvadlo jako nástroj pro ideomotorické odpovědi podvědomí lidského těla. Roberta Detzlera metoda zaujala natolik, že přesvědčil Cameronovi, aby vedli výukový seminář. Získal další zájemce o tuto terapii a zpracoval poradenské knihy. Postupně zájem o jeho práci rostl. Nakonec se rozhodl opustit církev a naplno se věnovat Spiritual Response Therapy. Původních 8 klíčových výrazů, které používali Cameronovi k dotazování, rozšířil o duchovní aspekty a během několika let je rozpracoval na desítky tabulek. Učil terapeuty používat při práci napojení na své Vyšší já. Této metodě se věnoval až do konce svého života. V současnosti je SRT rozšířeno ve více než 20-ti zemích.

 
 
 

Co jsou to přivtělené duše, kde se tu berou a proč jsou s námi?

Duše každého člověka by měla po smrti fyzického těla odejít do světla. Může se však stát, že z nějakého důvodu zůstane mezi námi. Těch důvodů pro to může být celá řada. Například člověk zahyne tragicky, pro duši je to šok, nedokáže pochopit, co se stalo a odloučit se od svých blízkých a hmotného světa. Důvodem může být i pocit viny, odváděla jsem do světla duši, která se tu potulovala stovky let a říkala, že nemůže do světla, protože v poslední inkarnaci jako muž vraždil a loupil. A samozřejmě známe všichni příběhy o tom, že se někdo nastěhuje do starého domu a začne tam strašit. Původní majitel se nedokázal rozloučit s majetkem, který celý život hromadil a nesnese pocit, že by jej měl užívat někdo jiný. A tak o sobě dává vědět. Ne všechno, co odvádím při čištění, jsou zbloudilé duše. Kolem nás je spousta různých entit, které se na nás mohou přichytit. Také různé temné energie. Kategorie sama pro sebe jsou disharmonické myšlenkové formy, které si rádi nevědomky vytváříme sami svým přesvědčením. Když budeme o sobě stále tvrdit, i když „z legrace“, například: „no já jsem prostě takové nemehlo“, tak si vytvoříme myšlenkovou formu nemehla, které se stane naším zrcadlem i naší součástí.

 
 
 

Mohu uvíznout v minulém životě?

Nahlížení do minulých životů slouží k terapeutickým účelům. Chtít se podívat jestli jste třeba náhodou byli v minulém životě někdo slavný nebo bohatý zásadně nedoporučuji a takové žádosti odmítám. Lidská zvědavost do terapií nepatří. Z vlastní zkušenosti vím, že se každý může podívat tam, kam potřebuje a co unese. Do prožitků, které by byly pro vás těžké, přístup nebude umožněn. V každém případě je potřeba, aby vás terapeut, kterého si vyberete, provedl prožitkem až do konce a aby uměl zkontrolovat, jestli je vše vyčištěno tak jak má. Emoce z tohoto prožitku se vytratí a člověku se uleví. V opačném případě, tedy pokud by terapie nebyla provedena zodpovědně, pouze pochopíte, kde problém vznikl, možná se zmenší, ale v určité míře bude setrvávat.